העבודה הרצויה במיקום הרצוי

אני יודעת בדיוק איך זה מרגיש, לא פשוט להמציא את עצמך מחדש במדינה זרה. אבל זה אפשרי.

עזרתי למעל 2000 אנשים להמציא את עצמם מחדש. חלקם עובדים בחברות הגדולות בעולם.

כדי להצליח, צריך לעשות קצת עבודה. תצטרכו להתאים את עצמכם למקום החדש. ככה נוכל לעזור:

אומרים הלקוחות שלנו

לבלוט, להרשים, להתקבל ולהצליח בקריירה באנגלית!

אם הרגע נחתת ברילוקיישן והעתיד התעסוקתי שלך לא ברור,אם השתלבת בשוק העבודה המקומי אבל הגיע הזמן להתקדם,אם היעד הבא שלך הוא לעבוד בחברה בינלאומיתאו שיש לך צורך בתוכן איכותי באנגלית, הגעת למקום הנכון!
סיון קון היא יועצת אסטרטגית למיתוג אישי, לקריירה ולמיתוג עסקי.סיון פיתחה את שיטת KOHN למיתוג אישי, שנועדה ללוות ולמתג ישראלים, שרוצים להצליח בשוק העבודה בחו”ל.
סיון קון, נולדה בישראל, גדלה באוסטרליה ובארה”ב ועבדה בחמש מדינות: אוסטרליה, ישראל, שוויץ, אנגליה וארה”ב.

כתוב את הכותרת כאן

בכל חודש אני שולחת מייל עם עדכונים על דברים חדשים וטיפים שווים 🙂

  פוסטים פופולריים

  יש לך צורך בכותב תוכן לא פחות ממעולה באנגלית?

  בין אם נדרש לך כותב תוכן שיווקי לאתר באנגלית, מאמרי SEO באנגלית, בלוגים באנגלית, או כל תוכן מקצועי אחר באנגלית שפת אם משובחת, אנחנו הכתובת.

  רוצה ליצור לעצמך זהות מותגית תעסוקתית באנגלית שתזניק לך את הקריירה או לפרוץ לשווקים בינלאומיים וליצור שיתופי פעולה עסקיים באנגלית?

  שכירים? סיון קון, תמפה לעומק במיומנות את ההיסטוריה התעסוקתית שלך, תמצה ממנו את ה DNA התעסוקתי הייחודי לך, תשזור ממנו סיפור קוהרנטי ואטרקטיבי ותארוז את כל זה לכדי מותג מקצועי ייחודי, שייצר לך ייתרון תחרותי משמעותי על פני כל מועמד אחר.

  עסקים? סיון קון תבנה לעסק שלך זהות מותגית ייחודית ואפקטיבית בעלת נראות מקצועית בינלאומית, שתעבוד עבורך בשווקים דוברי אנגלית בכל העולם. 

  רוצה לוודא שקורות החיים שלך יבלטו בינות למאות ואלפי קורות החיים שמגיעים למעסיק הפוטנציאלי שלך?

  נכתוב עבורך מכתב מקדים Cover Letter  מלוטש ומסקרן באנגלית מקצועית שיהווה את לחיצת היד הדיגיטלית הראשונה שלך עם מעסיקים פוטנציאליים והוא בגדר חובה בשוק העבודה במדינות דוברות אנגלית. המכתב יבטא במדוייק ובצורה המקובלת במדינת היעד את הכשרונות וההעדפות המקצועיות שלך ויעביר את קורות החיים שלך את הסינון הראשוני.

  רוצה להגיע לראיון עבודה באנגלית בביטחון ולבלוט מעל ומעבר לשאר המתמודדים לתפקיד?

  נערוך שיחת הכנה (או שתיים) ליצירת Pitch מקצועי ממותג וייחודי שיתאר אותך באופן מיטבי. נקיים ראיון סימולציה באנגלית מקצועית בהתאם לתחום ולמשרה המבוקשת, נפיג את החששות, נצייד אותך בטיפים ונתאמן על מתן תשובות מיטביות לשאלות אפשריות בשיטת  STAR. נדריך אותך איך למנף פלטפורמות כמו ׳זום׳ לראיונות עבודה ווירטואליים וכיצד לעשות משא ומתן על משכורת וותנאים בחו"ל. בנוסף, נקליט את השיחה באודיו, כך שאפשר יהיה לחזור ולהתאמן על התשובות בזמנך החופשי.

  רוצה למקסם את הסיכויים שלך לקבל הצעת עבודה או ליצור נטוורקינג אפקטיבי?

  ניצור לך כרטיס ביקור רב עוצמה בלינקדאין, הפלטפורמה המובילה בקרב הקהילה העסקית, הקולגות והמעסיקים הפוטנציאליים בעולם. השירות כולל: בניית מותג תעסוקתי אפקטיבי באנגלית עסקית ובהתאמה לשוק העבודה המבוקש, אופטימיזציה לURL, לנראות, למילות חיפוש ולמילות מפתח, ווידוא שימושיות באוטומציה וכן עיצוב באנר, כתיבת התוכן לתקציר העסקי, לכותרות ולכישורים והעלתם ישירות לפרופיל

  רוצה להגשים חלום ולהתקדם לקריירה בינלאומית?

  נמקסם את סיכויי הקבלה שלך לתפקיד במדינה ו/או בחברה דוברת אנגלית, באמצעות קורות חיים מקצועיים וייחודיים באנגלית עסקית בפורמט בינלאומי שיווקי. קורות החיים יספרו את הסיפור התעסוקתי שלך באופן קוהרנטי ואטרקטיבי תוך התמקדות בהצלחות והישגים, בהתאמה למילות מפתח, לשוק המקומי ולתחום המבוקש.