לבלוט, להרשים,להתקבל
ולהצליח בקריירה בחו"ל

כל מה שצריך כדי להתקבל לעבודה באנגלית

17 טעויות שישראלים עושים בכתיבת קו"ח באנגלית

קו"ח באנגלית​

לינקדין באנגלית​​

הכנה לראיון עבודה באנגלית

מיתוג תעסוקתי באנגלית

שיעורי אנגלית עסקית 1-על-1

חבילות

אודות סיון קון

סיון יודעת דבר או שניים על מעברים ממדינה למדינה. היא נולדה בישראל, גדלה באוסטרליה ובארה״ב ועבדה בשש מדינות עד כה.

היא סיימה תארים בביורפואה, פרמקולוגיה קלינית ובריאות הציבור, עבדה בארגונים, אוניברסיטאות וחברות בינלאומיות, ובהמשך ניהלה את התקשורת השיווקית-הסברתית לבריאות הציבור של ממשלות ארה״ב ואוסטרליה.

הניסיון שלה לימד אותה לא מעט על הגירה, רב-תרבותיות, רב-תחומיות ובעיקר על שינויי קריירה הנובעים משינוי גיאוגרפי ומה נדרש כדי לעשות שינויים מייטיבים ומוצלחים כאלה. אחרי שכבשה כמה פסגות מקצועיות במדינות שונות, היא הפכה את הניסיון המגוון הזה למקצוע: לעזור לאחרים למצות את מלוא הפוטנציאל המקצועי שלהם תוך יצירת ההתאמות התרבותיות והמקצועיות הנדרשות לשם כך.

היום סיון היא מומחית בינלאומית למיתוג תעסוקתי באנגלית, מרצה בתחום באוניברסיטאות בעולם וב- ‏TED, מומחית לכתיבת קורות חיים ופרופילי לינקדאין מקצועיים, יועצת לקראת ראיונות עבודה באנגלית ועוסקת במיתוג ובכתיבת תוכן מקצועי באנגלית ללקוחות בכל העולם.

רוצים מידע וטיפים בנושא תעסוקה בחו"ל?

הלקוחות של סיון התקבלו לעבודה בחברות המובילות בעולם!

סיפורי הצלחה

שאלות נפוצות

כדי להבטיח ללקוחות שלנו שירות באיכות גבוהה, אנחנו לא מתרגמים או עורכים מסמכים קיימים. מניסיוננו, תרגום ישיר בלבד אינו יעיל והתוצאה שלו היא בדרך כלל מסמך ברמה נמוכה שעושה לכם שירות גרוע בניסיון להתקבל לעבודה. בשיטת סיון קון נאסוף את כל המידע הרלוונטי בנוגע לקריירה שלכם – ואז ניצור עבורכם מחדש מסמכים חדשים וייחודיים שיביאו לידי ביטוי את היכולות וההצלחות שלכם. במסלול פרימיום, השירות יכלול מיתוג תעסוקתי מקיף מבוסס על שיחת ייעוץ מקדימה עם סיון קון.

רבים מאיתנו הם "מולטי טאלנט. למשל: מהנדסת שהיא גם מנהלת פרויקטים, מורה שהוא גם מנהל אדמיניסטרטיבי, פסיכותרפיסטית שהיא גם מטפלת ברפואה סינית. גם אם אתם מתאימים ומוכשרים ליותר מסוג אחד של עבודה, זה לא בהכרח מעיד שאתם זקוקים לשני מסמכים שונים של קורות חיים בשירות הפרימיום -במהלך שיחת הייעוץ- , סיון קון תערוך לכם ראיון מקצועי ומקיף ותאסוף את כל המידע הדרוש על מנת להחליט יחד מהי הדרך הטובה ביותר שבה כדאי לנו להתקדם.

מגייסים בכל העולם משתמשים בלינקדאין כדי לחפש מועמדים לעבודה, לפעמים הרבה לפני שהם מקבלים ממך קורות חיים. הפרופיל מהווה מעין חכה שמטרתה לצוד את עינו של המגייס ולפתות אותו לקרוא את קורות החיים. עם למעלה מ-530 מיליון משתמשים ביותר מ-200 מדינות כשבכל שניה מתווספים אליה 2 משתמשים חדשים, פרופיל הלינקדאין שלך צריך לבלוט. ככזה, הוא צריך להכיל הרבה מעבר לפירוט קורות החיים. הוא מאפשר לך הזדמנות להציג פן נוסף שלך כמועמד, להעלות קבצים מקצועיים, תמונות רלוונטיות וכיוב'. פרופיל לינקדאין מהוקצע הכולל אופטימיזציה ואוטומציה עשוי להוות כרטיס ביקור רב עוצמה בקרב הקהילה העסקית, הקולגות והמעסיקים הפוטנציאליים שלך ולהגדיל משמעותית את הסיכוי שלך לקבל הצעת עבודה.

קרוב לוודאי שכן. לסיון ולצוות שלה יש ניסיון עצום בכתיבת מסמכי מיתוג תעסוקתי למגוון רחב של תחומים ועיסוקים. גם אם טרם כתבנו קורות חיים בתחום ההתמחות הספציפי שלך ואפילו אם המצאת תחום חדש לגמרי, הרי שסביר מאוד להניח שכבר התנסינו בכתיבה לתחום דומה ובכל מקרה, הניסיון שלנו במיתוג תעסוקתי הוא חוצה תחומים. אתם מביאים את הידע המקצועי הספציפי ואנחנו אורזים אותו עבורכם לכדי מותג נחשק באנגלית מקצועית.

אנחנו נמקסם את הסיכויים שלך למצוא משרה מבוקשת בחברות דוברות אנגלית, מהר יותר ובקלות רבה יותר באמצעות יצירת קורות החיים שיבלטו מבין אלה של יתר הפונים, במטרה לקבל כמה שיותר הזמנות לראיונות עבודה. נוודא שההצגה העצמית שלך תהיה באנגלית מושלמת. נסייע לך לבלוט בתעשייה שלך ובתחום שלך ונוודא שקורות החיים שלך, פרופיל הלינקדאין שלך וההצגה העצמית שלך בראיון העבודה, יסונכרנו זה עם זה ויציגו חזות אחידה ואמינה. עם זאת, לא נוכל להבטיח לכם ראיונות עבודה.
כבעל עסק, נוכל סייע לך במיתוג עסקי באנגלית באמצעות פיצוח המותג הייחודי שלך וביטויו בכל פלטפורמה שבה תרצה להופיע (אתר, בלוג, לינקדאין וכיוב'ובאמצעות כתיבת תוכן עסקי מקצועי ומניע לפעולה באנגלית.

בהחלט. התהליך של מציאת עבודה בחו"ל אינו מסתכם בלשלוח קורות חיים לעשרות חברות ולקוות לטוב. כדי למקסם את הסיכויים שלכם למצוא עבודה, מומלץ לכתוב את קורות החיים שלך באנגלית ולהתאים אותם למקובל במדינה המבוקשת, לכתוב מכתב מקדים, לעדכן את פרופיל הלינקדאין שלך ולשפר אותו, לטוות רשת קשרים מקצועית ועוד. כל אלה הם תהליכים שעשויים לארוך חודשים ארוכים, אז למה לחכות? יותר מזה, פעמים רבות נוצרת הזדמנות תעסוקתית מפתה שדורשת משלוח מהיר של קורות חיים עדכניים. בהיעדרם, אפשר לפספס הזדמנות בלתי חוזרת בגלל קורות חיים לא מותאמים.
את משלוח קורות החיים עצמם, תוכלו להתחיל לעשות בחודשיים שלפני המעבר למדינה החדשה.

מציאת עבודה תלויה בהרבה גורמים מסוגים שונים, ולפיכך היא תהליך שקשה לחזות את סופו. בהכללה גסה אפשר לומר שצריך לצפות לתהליך שיימשך לכל הפחות שלושה חודשים ויכול לארוך גם שנה.

מהבלוג

יש לך צורך בכותב תוכן לא פחות ממעולה באנגלית?

בין אם נדרש לך כותב תוכן שיווקי לאתר באנגלית, מאמרי SEO באנגלית, בלוגים באנגלית, או כל תוכן מקצועי אחר באנגלית שפת אם משובחת, אנחנו הכתובת.

רוצה ליצור לעצמך זהות מותגית תעסוקתית באנגלית שתזניק לך את הקריירה או לפרוץ לשווקים בינלאומיים וליצור שיתופי פעולה עסקיים באנגלית?

שכירים? סיון קון, תמפה לעומק במיומנות את ההיסטוריה התעסוקתית שלך, תמצה ממנו את ה DNA התעסוקתי הייחודי לך, תשזור ממנו סיפור קוהרנטי ואטרקטיבי ותארוז את כל זה לכדי מותג מקצועי ייחודי, שייצר לך ייתרון תחרותי משמעותי על פני כל מועמד אחר.

עסקים? סיון קון תבנה לעסק שלך זהות מותגית ייחודית ואפקטיבית בעלת נראות מקצועית בינלאומית, שתעבוד עבורך בשווקים דוברי אנגלית בכל העולם. 

רוצה לוודא שקורות החיים שלך יבלטו בינות למאות ואלפי קורות החיים שמגיעים למעסיק הפוטנציאלי שלך?

נכתוב עבורך מכתב מקדים Cover Letter  מלוטש ומסקרן באנגלית מקצועית שיהווה את לחיצת היד הדיגיטלית הראשונה שלך עם מעסיקים פוטנציאליים והוא בגדר חובה בשוק העבודה במדינות דוברות אנגלית. המכתב יבטא במדוייק ובצורה המקובלת במדינת היעד את הכשרונות וההעדפות המקצועיות שלך ויעביר את קורות החיים שלך את הסינון הראשוני.

רוצה להגיע לראיון עבודה באנגלית בביטחון ולבלוט מעל ומעבר לשאר המתמודדים לתפקיד?

נערוך שיחת הכנה (או שתיים) ליצירת Pitch מקצועי ממותג וייחודי שיתאר אותך באופן מיטבי. נקיים ראיון סימולציה באנגלית מקצועית בהתאם לתחום ולמשרה המבוקשת, נפיג את החששות, נצייד אותך בטיפים ונתאמן על מתן תשובות מיטביות לשאלות אפשריות בשיטת  STAR. נדריך אותך איך למנף פלטפורמות כמו ׳זום׳ לראיונות עבודה ווירטואליים וכיצד לעשות משא ומתן על משכורת וותנאים בחו"ל. בנוסף, נקליט את השיחה באודיו, כך שאפשר יהיה לחזור ולהתאמן על התשובות בזמנך החופשי.

רוצה למקסם את הסיכויים שלך לקבל הצעת עבודה או ליצור נטוורקינג אפקטיבי?

ניצור לך כרטיס ביקור רב עוצמה בלינקדאין, הפלטפורמה המובילה בקרב הקהילה העסקית, הקולגות והמעסיקים הפוטנציאליים בעולם. השירות כולל: בניית מותג תעסוקתי אפקטיבי באנגלית עסקית ובהתאמה לשוק העבודה המבוקש, אופטימיזציה לURL, לנראות, למילות חיפוש ולמילות מפתח, ווידוא שימושיות באוטומציה וכן עיצוב באנר, כתיבת התוכן לתקציר העסקי, לכותרות ולכישורים והעלתם ישירות לפרופיל

רוצה להגשים חלום ולהתקדם לקריירה בינלאומית?

נמקסם את סיכויי הקבלה שלך לתפקיד במדינה ו/או בחברה דוברת אנגלית, באמצעות קורות חיים מקצועיים וייחודיים באנגלית עסקית בפורמט בינלאומי שיווקי. קורות החיים יספרו את הסיפור התעסוקתי שלך באופן קוהרנטי ואטרקטיבי תוך התמקדות בהצלחות והישגים, בהתאמה למילות מפתח, לשוק המקומי ולתחום המבוקש.