מיתוג עסקי בשיטת KOHN BRANDING
לעצמאים/בעלי עסקים

רוצים להזניק את העסק שלכם להצלחה בינלאומית?

הגעתם למקום הנכון!
מיתוג עסקי באנגלית, יעניק לעסק שלכם בולטות ייחודית שאף לקוח או שותף פוטנציאלי דובר אנגלית לא יוכל להשאר אדיש אליו. 
כאן תמצאו שירותי כתיבת פרופיל לינקדאין באנגלית,  תוכן מקצועי באנגלית לאתרי אינטרנט, לרשתות החברתיות, לניוזלטרים ועוד, כולם בשיטת KOHN BRANDING שמסייעת לישראלים בכל העולם להצליח בעסקים. 

למידע נוסף אודות שיטת
KOHN BRANDING

להרצאת ה TED של סיון קון מייסדת השיטה: "מה למדתי מתרד על מיתוג אישי"

לקבלת הצעה מותאמת אישית בחרו מבין האפשרויות המפורטות מטה.

כל מה שצריך
להזנקת העסק שלך באנגלית

אנחנו ב KOHN BRANDING נדאג לצייד אותך במסמכי מיתוג באנגלית שיציגו אותך ואת העסק שלך במיטבך, באנגלית עסקית מקצועית ובהתאמה לתחום ולמדינה הרלוונטיים.

רוצה לשדרג

לשירות VIP במסלול KOHN EXCLUSIVE ?

מסלול פרימיום בליווי אישי וצמוד ממומחית המיתוג ומייסדת השיטה- סיון קון.

המסלול המומלץ לעצמאיים ולעסקים המעוניינים בתהליך מיתוג מקצועי משודרג בליווי אישי. סיון קון תבנה לעסק שלך זהות מותגית ייחודית ואפקטיבית בעלת נראות מקצועית בינלאומית,  שתעבוד עבורך בשווקים דוברי אנגלית בכל העולם. 

איזה שירותים תוכלו לקבל?

ליווי על ידי יועץ מקצועי בשיטת KOHN BRANDING בפיקוח סיון קון.

מגוון מסמכי מיתוג עסקי

לינקדאין עסקי
באנגלית

$420
דולר אוסטרלי
  • בניית פרופיל לינקדאין עסקי י מא' עד ת'
  • פרופיל ייחודי לבולטות מקסימלית
  • ליצירת מותג מגנט ללקוחות ולמשקיעים פוטנציאליים
  • באנר מעוצב למיתוג בולט וייחודי
  • העלת התוכן לפרופיל לקבלת מוצר מוגמר
  • אופטימיזציה בתוך הפלטפורמה לחשיפה מירבית בחיפושים

לינקדאין היא הפלטפורמה מס' 1 לבעלי עסקים

רוצה למקסם את הסיכויים שלך ליצור נטוורקינג אפקטיבי? מחפש משקיעים? לקוחות חדשים?

ניצור לך כרטיס ביקור רב עוצמה בלינקדאין, הפלטפורמה המובילה בקרב הקהילה העסקית, בעולם. נכתוב עבורך פרופיל באנגלית עסקית ובהתאמה לנטוורקינג המבוקש, נעשה אופטימיזציה לURL, לנראות, למילות חיפוש ולמילות מפתח, נוודא שימושיות באוטומציה וכן נעצב באנר, נכתוב תוכן לתקציר העסקי, לכותרות ולכישורים ונעלה אותם ישירות לפרופיל.

כתיבת תוכן
באנגלית


לפרטים גללו מטה
  • כל התוכן נכתב על ידי כותבים דוברי אנגלית שפת אם באנגלית אמריקאית או בריטית
  • כתיבת שיווקית הכוללת מחקר מילות מפתח.
  • מותאם לצרכי העסק של, לקהל היעד ולפלטפורמה הרלוונטית

תוכן מקצועי באנגלית הוא חלון הראווה של העסק שלך

מעוניין לפנות לשווקים בינלאומיים באנגלית? מחפש משקיעים? 

נכתוב עבורך תוכן עסקי באנגלית מקצועית מותאם למגוון צרכים. בין אם יש לך צורך בתוכן שיווקי, טכני או כל תוכן אחר, נתאים את אופן הכתיבה לצורך העסקי שלך ולפלטפורמה הרלוונטית. כותבי התוכן שלנו מגיעים ממגוון רקעים ולכולם מכנה משותף אחד- אנגלית שפת אם ברמה אקדמית. אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים ואתם יכולים להיות רגועים שתקבלו מוצר איכותי ומוקפד שידבר במדוייק לקהל היעד שלכם. 

רוצה לשדרג למסלול פרימיום KOHN EXCLUSIVE

ולקבל ליווי מקצועי אישי ממומחית המיתוג
ומייסדת שיטת KOHN BRANDING סיון קון?

יש לך עוד שאלות?

אנחנו אמנם מומחים בכתיבה, אבל נשמח לתת לך מידע נוסף גם בטלפון .

לתיאום שיחה עם נציג מטעמנו – יש למלא פרטים

יש לך צורך בכותב תוכן לא פחות ממעולה באנגלית?

בין אם נדרש לך כותב תוכן שיווקי לאתר באנגלית, מאמרי SEO באנגלית, בלוגים באנגלית, או כל תוכן מקצועי אחר באנגלית שפת אם משובחת, אנחנו הכתובת.

רוצה ליצור לעצמך זהות מותגית תעסוקתית באנגלית שתזניק לך את הקריירה או לפרוץ לשווקים בינלאומיים וליצור שיתופי פעולה עסקיים באנגלית?

שכירים? סיון קון, תמפה לעומק במיומנות את ההיסטוריה התעסוקתית שלך, תמצה ממנו את ה DNA התעסוקתי הייחודי לך, תשזור ממנו סיפור קוהרנטי ואטרקטיבי ותארוז את כל זה לכדי מותג מקצועי ייחודי, שייצר לך ייתרון תחרותי משמעותי על פני כל מועמד אחר.

עסקים? סיון קון תבנה לעסק שלך זהות מותגית ייחודית ואפקטיבית בעלת נראות מקצועית בינלאומית, שתעבוד עבורך בשווקים דוברי אנגלית בכל העולם. 

רוצה לוודא שקורות החיים שלך יבלטו בינות למאות ואלפי קורות החיים שמגיעים למעסיק הפוטנציאלי שלך?

נכתוב עבורך מכתב מקדים Cover Letter  מלוטש ומסקרן באנגלית מקצועית שיהווה את לחיצת היד הדיגיטלית הראשונה שלך עם מעסיקים פוטנציאליים והוא בגדר חובה בשוק העבודה במדינות דוברות אנגלית. המכתב יבטא במדוייק ובצורה המקובלת במדינת היעד את הכשרונות וההעדפות המקצועיות שלך ויעביר את קורות החיים שלך את הסינון הראשוני.

רוצה להגיע לראיון עבודה באנגלית בביטחון ולבלוט מעל ומעבר לשאר המתמודדים לתפקיד?

נערוך שיחת הכנה (או שתיים) ליצירת Pitch מקצועי ממותג וייחודי שיתאר אותך באופן מיטבי. נקיים ראיון סימולציה באנגלית מקצועית בהתאם לתחום ולמשרה המבוקשת, נפיג את החששות, נצייד אותך בטיפים ונתאמן על מתן תשובות מיטביות לשאלות אפשריות בשיטת  STAR. נדריך אותך איך למנף פלטפורמות כמו ׳זום׳ לראיונות עבודה ווירטואליים וכיצד לעשות משא ומתן על משכורת וותנאים בחו"ל. בנוסף, נקליט את השיחה באודיו, כך שאפשר יהיה לחזור ולהתאמן על התשובות בזמנך החופשי.

רוצה למקסם את הסיכויים שלך לקבל הצעת עבודה או ליצור נטוורקינג אפקטיבי?

ניצור לך כרטיס ביקור רב עוצמה בלינקדאין, הפלטפורמה המובילה בקרב הקהילה העסקית, הקולגות והמעסיקים הפוטנציאליים בעולם. השירות כולל: בניית מותג תעסוקתי אפקטיבי באנגלית עסקית ובהתאמה לשוק העבודה המבוקש, אופטימיזציה לURL, לנראות, למילות חיפוש ולמילות מפתח, ווידוא שימושיות באוטומציה וכן עיצוב באנר, כתיבת התוכן לתקציר העסקי, לכותרות ולכישורים והעלתם ישירות לפרופיל

רוצה להגשים חלום ולהתקדם לקריירה בינלאומית?

נמקסם את סיכויי הקבלה שלך לתפקיד במדינה ו/או בחברה דוברת אנגלית, באמצעות קורות חיים מקצועיים וייחודיים באנגלית עסקית בפורמט בינלאומי שיווקי. קורות החיים יספרו את הסיפור התעסוקתי שלך באופן קוהרנטי ואטרקטיבי תוך התמקדות בהצלחות והישגים, בהתאמה למילות מפתח, לשוק המקומי ולתחום המבוקש.